FBemailTwitterlinklink

niedziela, 14 września 2014

O krok za daleko


Tytuł: O krok za daleko
Autor: Abbi Glines
Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 17 lipca 2013
Liczba stron: 299
Ocena: 7/6!

Kocham, kocham, kocham, kocham! Zakochałam się w tej książce! Jest jedną z najlepszych, jakie kiedykolwiek czytałam. Zaczęłam czytać "O krok za daleko" Abbi Glines w wersji ebook-a, jednak po pierwszych trzech rozdziałach moja reakcja: "Nie! To jest zbyt dobre! Muszę mieć tę książkę!". Długie wyczekiwanie za nią.. W końcu minął prawie miesiąc, jednak moja reakcja, gdy już ją trzymałam w dłoniach nie do opisania! Wiedziałam, że na pewno są jakieś książki, które zapadną mi głęboko w pamięć, jednak pobierając ebook-a na telefon nie sądziłam, że "O krok za daleko" będzie jedną z nich. Pokochałam tę książkę już od pierwszego rozdziału! 

Recenzja po prostu sama się pisze, nie muszę się zastanawiać co by tu napisać... Dosłownie 30 min temu skończyłam czytać książkę Abbi Glines i nadal jestem pod takim wrażeniem, że trudno to opisać. Bohaterowie są genialni, choć niektórzy potrafią doprowadzić do furii! Po raz kolejny główny bohater okazał się ochhh achhh! Emocje? Tak! Zdecydowanie cały czas są jakieś uczucia. I co mnie nie zaskoczyło w tej powieści, praktycznie same pozytywne! 

Nie mogłam się oderwać od lektury, a tym bardziej załamywałam się, że zostało już  tylko tak mało stron! Książkę czyta się lekko, czcionka bardzo dobra, wydarzenia trzymają w napięciu i co najważniejsze buzia sama się cieszy. :) Jednak nie mogę ukryć, że zakończenie książki mnie bardzooo zaskoczyło, a tym bardziej nie zadowoliło. Pomimo końca lektury, którego się nie spodziewałam, doszłam do wniosku, że teraz tym bardziej nie będę mogła się doczekać, aż będę miała kolejną część "O krok za daleko", która podobno jest jeszcze lepsza! :)

Ogromnie polecam książkę Abbi Glines! Jak już wcześniej wspomniałam jest to jedna z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek czytałam! Historia miłości dwojga młodych ludzi jest niesamowita, zakończenie nie jest przewidywalne jak w niektórych tego typu książkach. Jestem bardzo ciekawa, jak dalej potoczą się losy głównych bohaterów. Musisz przeczytać książkę Abbi Glines "O krok za daleko"! Na pewno będziesz zadowolony z tej decyzji! :) 

„Było w nim coś czego nie potrafiłam określić. Im bardziej trzymał się ode mnie z daleka,tym chciałam znaleźć się bliżej.”


7 komentarzy:

 1. Zaskoczyłaś mnie tak bardzo wysoką opinią. Mam w planach tę książkę, więc uważam, że się nie zawiodę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakończenie faktycznie mało satysfakcjonujące, za to druga część naprawi wszelkie błędy z pierwszego tomu, gwarantuję! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. O rany. Jaka pozytywna recenzja. ; D chyba dodam ją do mojej chciej-listy A jak jej nie dostanę to poszukam ebooka . ;)
  moje-poczytajki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. I jak po takiej recenzji, nie przeczytać książki?:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoro tak zachwalasz, to co mi innego zostaje, niż poszukanie jej i przeczytanie jej by zatracić się w niej?

  OdpowiedzUsuń